Malgen

Další realitní služby

Nabízíme komplexní portfolio služeb

Home staging

Stačí svěřit se do správných rukou a cenu Vaší nemovitosti dokážeme při prodeji navýšit až o 15 %. Jak je to možné? Home staging je Vaší výhodou na trhu. Je to dokonalá příprava nemovitosti na focení i prohlídky tak, aby vypadala co nejatraktivněji a případní zájemci viděli veškerý její potenciál. Nejde o utření prachu a naleštění oken, ale skutečně důmyslné podtrhnutí silných stránek Vaší nemovitosti a potlačení jejích nedostatků. Jde o první, avšak zásadní krok na cestě k úspěšnému prodeji. Sjednejte si s námi schůzku a přesvědčíme Vás o výhodnosti této poměrně nové, avšak velmi atraktivní služby.

Videoprohlídky, záběru z dronu, 3D/2D vizualizace

Jdeme s dobou a využíváme nejmodernější technologie. Vzhledem k současné situaci klienti rádi využívají videoprohlídky a zvláště u nich musí prezentace proběhnout zcela profesionálně a bez improvizace. Vždy se soustředíme na to, aby naše nabídka vypadala co nejatraktivněji, pokud tedy Vaší nemovitosti prospějí záběry z dronu nebo vizualizace, rádi vše zařídíme.

Předprodejní úklid a drobné opravy, služby bytového designera a architekta

Pokud nemáte čas a možnost připravit Vaši nemovitost k prodeji, není žádný problém nechat to na nás. Ať už jde o úklid od podlahy až po vyšperkování k dokonalosti. Máme po ruce také odborníky, kteří dokáží v každém prostoru vyloženě kouzlit a zorganizovat i náročnější úpravy, které zvýší Vaše šance uskutečnit prodej rychleji a za zajímavější cenu.

Průkaz energetické náročnosti budovy

Zájemce o koupi Vaší nemovitosti bude zajímat i energetická náročnost budovy, proto potřebujete takzvaný energetický štítek, který ze zákona slouží k ochraně spotřebitele. Můžete ho ovšem pohodlně zařídit také přes nás a budete mít o starost méně.

Realitní aukce

Pokud byste rádi prodali Vaši nemovitost formou aukce, rádi Vás provedeme celým procesem a poskytneme i poradenství při výběru z nabídek. Zajištění právního servisu je samozřejmostí.

Zdarma odhad ceny nemovitosti

Ještě jste se nerozhodli, zda je pro Vás prodej to pravé řešení? Nejste si úplně jistí, zda máte šanci prodat nemovitost za cenu, kterou si představujete? Není žádný problém si s námi sjednat schůzku a udělat prohlídku, díky které dokážeme profesionálně vyhodnotit Vaše výhledy. A to samozřejmě zdarma.

Služby pro developery

Dokážeme efektivně analyzovat projekt, optimalizovat dispozice jednotek, poskytujeme poradenství i právní servis a v neposlední řadě doporučíme marketingovou strategii (on/off-line) celého projektu.

Profesionální právní servis

Bezchybný právní servis je pro nás samozřejmostí a nezbytností. Díky němu probíhají naše transakce hladce a rychle, bez zbytečných průtahů. Ať už jde o standardní nebo náročnější návrhy smluv, můžete se na nás spolehnout a často můžete vše vyřídit pohodlně v naší kanceláři v rámci pár schůzek.

Poprodejní servis

Podpisem smlouvy naše práce nekončí. Pohodlně pro Vás zařídíme převody služeb a energií u současných či jiných dodavatelů. Pokud potřebujete naši asistenci s něčím dalším, neváhejte nám dát vědět.

Kávu platíme my

Pomáháme firmám i jednotlivcům

K vašim potřebám přistoupíme individuálně. Je to jednoduché, zavolejte nám nebo pošlete e-mail. Na základě Vašich požadavků zašleme nabídku, nebo si s vámi dáme schůzku u dobré kávy.

800 991 100