Malgen

Financování nákupu

Všechny služby v jedné kanceláři? Ano, u nás.

Hypoteční servis, zajištění financování při koupi nemovitosti

Klientům nabízíme kompletní podporu při financování jejich nemovitosti. Díky naší dlouhodobé spolupráci s řadou českých bank máme potřebný přehled a dokážeme rychle vyhodnotit, na koho bude nejlepší se obrátit. Samozřejmě Vám můžeme vyjednat výhodnější podmínky a celá záležitost pro Vás bude jak významně rychlejší, tak i méně stresující.

Pojištění nemovitosti a domácnosti

Když už se dočkáte svého vysněného bydlení, je třeba se o něj náležitě postarat. K tomu patří i kvalitní pojištění. Při podpisu se může zdát nabídka perfektní, ale když nastane problém, najednou zjistíte, že jste si pořádně nepřečetli tuhle část a tamtu poznámku pod čarou… Zařídíme a vyjednáme Vám takové pojištění, jaké skutečně potřebujete.

Výkup nemovitosti

Pokud se nacházíte v časové a finanční tísni, nebo z jiných důvodů potřebujete prodat svou nemovitost akutně, nabízíme službu výkupu. Výhodou takového odkupu je především časová úspora a jistota vyplacení během nejkratší možné lhůty.

Vyplacení exekuce, dražby

I nejtěžší problémy se dají řešit, ale je nutné se spolehnout na odborníky, kteří správně analyzují Vaši situaci a postarají se o náročný právní servis. Zastoupíme Vás při jednání s exekutory i úřady a Vaše tísnivá situace může být vyřešena v řádu dnů.

Finanční poradenství

Nabízíme poradenství, které pro Vás bude naprosto srozumitelné a ušetříte díky nám i spoustu času. Vyznat se ve všech nabídkách na trhu a s nadhledem posoudit nejlepší varianty právě pro Vás, to totiž není jednoduchá záležitost. Díky našim zkušenostem jste však vždy v dobrých rukou.

Pronájmové a projektové financování na investiční nemovitosti

Máte zájem podílet se na financování nemovitostních projektů? Jsme schopni poskytnout kompletní servis, konzultace, prověření projektu i veškeré právní služby. Neváhejte si sjednat schůzku s našimi odborníky.

Kávu platíme my

Pomáháme firmám i jednotlivcům

K vašim potřebám přistoupíme individuálně. Je to jednoduché, zavolejte nám nebo pošlete e-mail. Na základě Vašich požadavků zašleme nabídku, nebo si s vámi dáme schůzku u dobré kávy.

800 991 100