Fyzická ostraha

„Co neuhlídá technika, vezme si na starosti fyzická ostraha. Na co nestačí fyzická ostraha, vlítne pes. Každého vetřelce postavíme do latě.“

Jsou situace, kdy sebelepší technické zabezpečovací zařízení nenahradí lidský úsudek a psí čuch. Chcete mít hlídaný objekt pod naprostou kontrolou? Vyberte si z následujících služeb, které jsme schopni nakombinovat podle Vašich potřeb.

Strážný

Strážný je základní úrovní fyzické ostrahy. Je jím proškolený pracovníkkterý strážní službu vykonává při pochůzkách uvnitř objektu i v jeho okolí.

Přesná náplň jeho práce se však odvíjí od potřeb klienta, tedy podle Vašich potřeb.

Psovod

Základní parametry jsou stejné jako u strážného.V ostraze objektu však pomáhá pes. Ten je schopen zaregistrovat osoby na mnohem větší vzdálenost i mimo zorné pole. Služba je vhodná zejména pro staveniště a rozsáhlé areály, ve kterých se v noci nepohybují lidé.

Pořadatel

Zajišťujeme také pořadatelskou službu u velkých i menších společensko-kulturních a sportovních akcí.

Každý z našich pracovníků je speciálně vyškolen 
pro zvládání krizových situací a pro práci s davem.

Recepční

Recepční zajišťuje prvotní kontakt klienta s firmou, reprezentativní vystupování a komunikativní vlastnosti. Zpravidla ovládá alespoň jeden světový jazyk a má bezvadný písemný i ústní projev. Zvládá administrativní činnost a orientuje se také v organizování času i aktivit. 

Smiling guard

Nestačí vám samotná ostraha?  Potřebujete, aby pracovník komunikoval s návštěvníky? Pak je pro vás právě smiling guard to pravé řešení. Hodí se do kancelářských komplexů i hotelů, kde kromě ostrahy majetku naviguje návštěvníky a odpovídá na jejich dotazy.

Bodyguard

Osobní strážci V.I.P. osob jsou velmi dobře vycvičeni. Mají minimálně pětiletou praxi v bezpečnostních službách státu, mnozí disponují zahraničními certifikáty a jsou průběžně dále proškolováni.
Tuto službu poskytujeme výhradně na míru klienta.