Malgen

Investice do nemovitostí

S naší podporou zhodnotíte své finance úspěšně a v klidu.

Pokud hledáte zhodnocení pro své finance, je investice do nemovitostí populární a bezpečnou volbou. Její pořízení ale tak snadné nebývá a je potřeba výběr neuspěchat. Při samotném výběru a koupi je třeba se mít na pozoru a zodpovědět si mnoho otázek. Jak vůbec najít to pravé? Jak se zorientovat na trhu? Investovat raději do rezidenční, nebo komerční nemovitosti? A mnoho dalších. Proto se vyplatí mít podporu profesionálů, kteří Vám ušetří čas, peníze i nervy.

Vyhledání vhodných nemovitostí z veřejných i neveřejných zdrojů

Tak, jako to platí v mnoha dalších oborech, i zde se vyplatí mít kontakty. Je to důležité jak v případech, kdy si majitel přeje, aby prodej proběhl diskrétně, tak jednoduše proto, že se k zajímavým nabídkám potřebujete dostat co nejdříve. U těch nejvýhodnějších investic je správné načasování zásadní. S tím Vám pomůžeme my.

Prověření rentability projektu, stanovení výnosu

Spočítat výnosnost investice do nemovitosti ještě před jejím pořízením je zásadní, ušetří Vás případného zklamání a pro některé klienty je velkým prozřením. Je přirozené se intuitivně přiklánět třeba k pěkné novostavbě, zatímco čísla Vám pak ukážou úplně jinou realitu. Výhody spolupráce s námi jsou jak naše zkušenosti a přehled o trhu, tak nadhled a odstup.

Zhodnocení rizik, finanční analýzy

I když ani profesionální výpočty nebudou nikdy stoprocentní, protože kupříkladu vývoj dané lokality do budoucna můžeme jen odhadovat, analýza všech dat a vlivů je pro správnou volbu nemovitosti důležité. Upozorníme Vás na výhledové náklady, které v průběhu času přirozeně vznikají, je potřeba také promyslet méně šťastné scénáře, například když dojde k poklesu ekonomiky, Vaše nemovitost bude potřebovat rekonstrukci či zrovna nebude mít nájemce.

Garantovaný nájem

Čili garantovaný výnos pro Vás. Pokud nemáte sami zájem starat se o pronájem svých nemovitostí, rádi se o to postaráme. Vše je smluvně ošetřeno a Vy máte o starost méně, zatímco Vaše nemovitost Vám vydělává.

Zahraniční nemovitosti a developerské projekty

Dnešní doba láká i k investicím v zahraničí. Ať už Vás vábí představa vlastního apartmánu u moře, nebo třeba v Alpách, u nás jste opět na správné adrese. I pro nemovitost v zahraničí jsme schopni nabídnout kompletní servis.

Kávu platíme my

Pomáháme firmám i jednotlivcům

K vašim potřebám přistoupíme individuálně. Je to jednoduché, zavolejte nám nebo pošlete e-mail. Na základě Vašich požadavků zašleme nabídku, nebo si s vámi dáme schůzku u dobré kávy.

800 991 100