Profesionální služby pro firmy i manažery

Kariéra

Prahnete po práci v profesionálním kolektivu? Svěřte svůj profesní život do rukou Malgen. Své zaměstnance si hýčkáme. Ke každému přistupujeme jako k individualitě. Rozdíl poznáte i na výplatní pásce.

Ostraha a bezpečnost jsou součástí běžného života. Malgen potřebuje zodpovědné lidi, kteří budou součástí silného týmu. Naše nabídka Vám přinese nejenom dobrý pocit z dobře odvedené práce, ale také respekt a uznání. Ještě jste neposlali životopis? Tak honem vyplňte kontaktní formulář, vysněná pozice čeká právě na Vás.

Aktuální nabídka volných pozic

Plat až na prvním místě

výplata

Víme, že bez peněz se žít nedá. Naše nabídka práce je finančně ohodnocena hodinovou mzdou od 70,- do 160,- Kč. Tím to ovšem nekončí. Ostraha a bezpečnost je typ práce, která má svá specifika - proto jdeme dál a zaměstnacům zaručujeme za kvalitně odvedenou práci nadstandardní finanční bonusy. Garantujeme Vám, že u nás se o výplatu bát nemusíte.

Nebojte se pohovoru

pohovor

Nevíte, co potřebujete s sebou na pohovor? Máte omezené časové možnosti? Nevadí. Naši operátoři Vám se vším poradí, pomohou. Na telefonním čísle +420 723 532 111, na mailu job@malgen.cz nebo vyplněním on-line formuláře se dozvíte všepotřebné. Doporučujeme se předem objednat. Ušetříte svůj i náš čas. Těšíme se na Vás v Malgen!

Pracovní smlouva ihned

podpis smlouvy

Pro sepsání smlouvy nepotřebujete nic dokládat. Postačí platný občanský průkaz nebo povolení k pobytu (občan SR), kartičku zdravotní pojišťovny a kartičku s uvedeným číslem bankovního účtu. Pokud jej máte, originální výpis z RT a certifikát Strážný 68-008-E a vyplněný osobní dotazník, který najdete zde. Všechno vyřešíme bez zbytečných průtahů.

Pošlete svůj životopis

Malgen


Profesionální služby pro firmy i manažeryInstagram