Speciální operace

„Soukromé očko, výjezdová skupina, kontraktor... To není detektivka, ale skutečnost. Riziko spojené s Vaším byznysem vezmeme na svoje triko.“

Jsme specialisté ve vyhodnocování bezpečnostních rizik při odhalování příčin ztrát a kriminálních deliktů. V klientův prospěch využiváme všech dostupných prostředků, které jsou povoleny zákonnými normami ČR. Speciální bezpečnostní služby přijdou vhod komukoli z vás, co říkáte?

Detektiv

Služby soukromého vyšetřovatele provádějí speciálně vycvičení a proškolení pracovníci. Klientovi nabízíme služby pátrání (po osobách, věcech i důvěrných informacích), služby detekce odposlechu nebo skrytých kamer, odhalování zpronevěr, pojistných podvodů, dále zajištění předmětů leasingu a poskytování důkazních materiálů. Cena služby je vždy individuální po podrobné analýze případu.

Pracovník vnitřní kontroly

Služba spočívá v nasazení našeho pracovníka u klienta jako jeho zaměstnance, kdy se snaží získat informace ohledně sledované přestupkové nebo trestné činnosti ve společnosti klienta. Získané údaje z této činnosti jsou poskytovány pouze úzkému okruhu pověřených osob. Další činností tohoto pracovníka může být omezení inventurních diferencí a řádné provedení inventury či kontrola práce neschopných zaměstnanců

Výjezdová skupina

Služba pohotovostní výjezdové skupiny je klientům nabízena jako doplněk služeb PCO. Úkolem je prověření vyvolaného poplachu, případně zajištění pachatele do příjezdu Policie ČR a dostřežení objektu. Dále je možnost využít tuto službu k pravidelné patrolovací činnosti nebo obecní stráže. Skupina je min. dvoučlenná a vůz je vybaven i setem pro poskytnutí kvalifikované první pomoci. 

Transport

Nabízíme převoz cenin, hotovosti, drahých kovů a diamantů po celé ČR a v EU, nebo zajištěný bezpečný transport osob v pancéřovaných limuzínách. Společně s našimi partnery jsme schopni zajistit i rizikové transporty se zemí Afriky, Blízkého východu a Ruské Federace. Využíváme vozy Volkswagen, Audi a Mercedes.

IT bezpečnost

Řešení IT bezpečnosti je průřezovou disciplínou, která zasahuje do všech částí IS společnosti. Cílem řešení je stanovit pravidla a následně zajistit jejich dodržování. Společnost nabízí IT bezpečnost v následujících oblastech: Zabezpečení korporátní komunikace, řešení webové bezpečnosti, detekce a prevence narušení, správa zranitelnosti, kontrola vstupu do sítě, firewally a VPN.

Kontraktor

Skrze našeho zahraničního partnera v EU nabízíme vysoce specializované služby kontraktora v zahraničí u SBVS. Služba je určena pro klienty, kteří obchodují nebo mají jiné zájmy ve vysoce rizikových oblastech, kde probíhají ozbrojené konflikty. Podrobné informace k této službě Vám rádi poskytneme na osobní schůzce.