Technická ostraha

„Byt, dům i sídlo firmy pod zámkem. Technická ostraha k vám nepustí ani myš. Ledaže byste ji k sobě pozvali.“

Můžete ji využít jako doplněk fyzické ostrahy, nebo jako samostatnou jednotku. Počáteční investice se vám hned vrátí. Na strach o svůj majetek tak vklidu zapomeňte. Klientům navrhujeme nejmodernější a cenově dostupné řešení, které dovnitř nezvané hosty nepustí. Nechte za sebe pracovat technickou ostrahu v hlídání. Jediné, co nesmíte zapomenout, je PIN alarmu

Kamery

Naše společnost Vám nabízí komplexní kamerové systémy pro monitoring venkovních i vnitřních prostor. Kamerový systém navrhneme, zrealizujeme, nainstalujeme a v případě potřeby dodáme také obsluhu. Využíváme především značek renomovaných výrobců: Vivotek, Sony, Axis, D-Link, Siemens.

Využíváme jak analogová jednodušší řešení, tak i IP systémy s rozeznáváním RZ vozidel nebo identifikace obličejů osob.

Elektronické zabezpečovací systémy

Elektronická zabezpečovací zařízení jsou vhodná pro vnitřní ostrahu všech typů objektů bez rozdílu velikosti. Variabilita systému umožňuje optimální konfiguraci pro velké haly i členité objekty. Základem systému jsou bezpečnostní ústředny se systémem senzorů od PIR čidel až po mikrovlnné systémy ochrany perimetru s možností napojení na pult centrální ochrany.

Při návrzích elektronických zabezpečovacích zařízení úzce spolupracujeme se společnostmi Jablotron a Siemens.

Přístupové systémy

Systémy pro fyzické zabezpečení vstupů do objektu, kdy klient může nastavit přístupová oprávnění do jednotlivých částí objektu, evidovat pohyb osob a sledovat docházku zaměstnanců. Systémy pracují samostatně nebo je v rámci komplexního bezpečnostního systému lze napojit na EZS,EPS,CCTV. 

Elektronická požární signalizace

(EPS) je vyhrazené požárně bezpečnostní zařízení, které zajišťuje pomocí hlásičů včasnou signalizaci požáru. Signály z hlásičů požáru jsou přijímány ústřednou EPS.  Signál z ústředny vyhodnocuje stálá služba v místě objektu nebo skrze zařízení dálkového přenosu přivolá požární jednotku. EPS systémy se nabízejí jako jednostupňové nebo vícestupňové. Naše společnost zajistí i pravidelné revize těchto systémů.

GPS zabezpečení vozidel

GPS zabezpečení vozidel nechrání auto před krádeží, ale umožňuje dohledání vozidla po krádeži. Tento systém se dá doplnit i o poplachový systém a mechanické zabezpečení vozidla. Toto řešení funguje na principu GPS přijímače, který lokalizuje vozidlo, ve spojení s GSM vysílačem, který tato data odesílá přes mobilní datovou síť na centrální server. Data jsou pak k dispozici operátorům nebo skrze internet zákazníkům. K dohledání takto vybaveného vozu je vyslán sledovací vůz a přivolána Policie ČR. Naše společnost využívá řešení od NAM Systém a.s.

Pult centrální ochrany

Služby pultu centrální ochrany, se nazývají také ostraha objektů na dálku. Princip služby je založen na přenosu signálů z elektronických zabezpečovacích systémů, kamerových systémů a EPS, které nepřetržitě monitorují sledované objekty. Poplachové události vyhodnocují vyškolení odborníci, kteří následně k objektu posílají výjezdovou jednotku, případně hasiče či Policii ČR a informuji klienta.